4 minuty o úpravě webu a expanze PPC

Od 50 na 700 poptávek měsíčně díky zaměření na finance a ekologii.

Uniprocapital, inovativní platforma pro investice do zelených dluhopisů, hledala způsoby, jak zvýšit svůj dosah a konverze. Po úspěšném redesignu webu a expanzi PPC kampaní na více platformách jsme dosáhli průlomu v generování poptávek.

Nezávazná schůzka, kde zjistíme možnosti spolupráce.

Unipro Capital
projekt v číslech

30

%

růst

meziroční zvýšení obratů

0

%

ztráty

zamezení úpadku v době covidu a ekonomické krize

5

 

PPC platforem

spolupráce a každý rok rosteme

Hlavní výzvy projektu

Zvýšit konverze a dosah prostřednictvím optimalizace webu.

Segmentace trhu pro finanční a ekologické zájemce.

Průbojnost na velmi konkurenčním trhu financí.

Jaké postupy jsme při realizaci využili?

UX/UI redesgin webu.

PPC expanze PPC kampaní.

Výzkum podrobný vůzkum trhu a cílové skupiny.

Jak jsme postupovali a proč?

V éře zelených investic je nezbytné pochopit, co motivuje investory. Někteří hledají finanční výnosy, zatímco jiní chtějí podpořit ekologické projekty. Našim úkolem bylo oslovit obě skupiny.

Provedli jsme redesign webu, kde jsme vytvořili dvě dopadové stránky - jednu zaměřenou na finanční aspekty investic a druhou na ekologické výhody projektů.

Toto rozdělení nám umožnilo cíleněji oslovit zájemce a poskytnout jim relevantní informace. Jednoduše řečeno dva zdroje relevantních leadů.

Kromě toho jsme expanzovali naše PPC kampaně na více platformách, což nám umožnilo dosáhnout širšího publiku a zvýšit naše poptávky.

Výsledky redesignu a expanze PPC

Po úpravě webu a expanzi PPC kampaní jsme dosáhli průlomu. Naše poptávky vzrostly z 50 na více než 700 měsíčně, což ukazuje, že správný přístup a strategie mohou významně zvýšit konverze a dosah.

Jak může kombinace redesignu a expanze PPC pomoci vašemu byznysu?

V dnešní digitální éře je nezbytné neustále optimalizovat a inovovat. Prostřednictvím správného designu webu a efektivních PPC kampaní můžete dosáhnout svých cílových skupin a maximalizovat svůj dosah. Přijďte k nám a společně vytvoříme strategii, která vašemu byznysu přinese úspěch.

Další Case studies